Кияни подолали непросту кваліфікацію на шляху до найпрестижнішого єврокубку.

Гравцям київського «Динамо» пообіцяли великі преміальні за вихід в груповий раунд Ліги Чемпіонів. Про це повідомив захисник кияни Ілля Забарний в інтерв’ю YouTube-каналу «Трендець».

Нагадаємо, цьогоріч «Динамо» виконало завдання керівництва в єврокубках — команда вперше за тривалий час вийшла в групу ЛЧ, перемігши бельгійський «Гент» за сумою двох матчів. За словами Забарного, після цього протистояння деякі гравці клубу мають отримати преміальні на рівні кількох річних зарплат.

«Якщо брати мою зарплату, то це, напевне, за 10 років (преміальні – ред.)… Я ще не знаю скільки точно їх буде, толком не цікавився» — сказав Забарний.

Жодних сум гравець при цьому не називав.

Зауважимо, що за словами президента «Динамо» Ігоря Суркіса, найбільшу зарплату в команді зараз має капітан Сергій Сидорчук, який начебто отримує близько 1 мільйона гривень на місяць. Чутки про те, що молодий талант Віктор Циганков отримує 2 мільйони доларів на рік, він назвав «смішними». При цьому Суркіс додає, що зарплати гравців можуть мінятися залежно від того, чи виступає команда в Лізі Чемпіонів.

Зауважимо, що в офіційних відомостях команди зарплати гравців суттєво нижчі — так, Циганков за ними отримує 20 тисяч гривень на місяць, Сидорчук21 тисячу.

Раніше ми повідомляли, що через коронавірус глядачів можуть не пустити на перший матч «Динамо» в групі ЛЧ проти «Ювентуса».

Фото: фейсбук