Раніше вони виграли тендер на придбання готелю «Дніпро».

Покупці готелю «Дніпро» готові вкласти в будівництво нової кіберспортивної арени у Києві ще 40 мільйонів доларів. Про це заявив єдиний публічний покупець «Дніпра» Олександр Кохановський на Інвестиційному форумі у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, про те, що Кохановський і компанія планують придбання ще однієї локації в центрі міста ми вже писали. Її зараз обирають з-поміж трьох варіантів: усі вони на відстані не більше ніж 2,5 кілометрів від центру Києва. Арену планують звести для проведення кіберспортивних змагань, учасники яких будуть відпочивати у готелі «Дніпро».

Терміни будівництва, які називав Кохановський, дуже короткі як для такого проекту: його планують завершити за 2-3 роки, а оновлений «Дніпро» відкрити за 2 роки. «Київ буде Меккою Європи для кіберспорту протягом 5-10 років», — заявляв Кохановський раніше.

Нагадаємо, що лише сьогодні Антимонопольний комітет дозволив Кохановському та компанії «Смартленд» придбання готелю «Дніпро». Джерела фінансування цієї угоди досі залишаються невідомими. В АМКУ без уточнень повідомили лише про взяті покупцями кредити.

Фото: фейсбук