Дмитро Загуменний провів онлайн-зустріч з Мартою Новак.

Під час заходу сторони обмінялися досвідом роботи муніципалітетів Кракова та Києва, про це повідомили в КМДА.

Керівник апарату КМДА привітав краківських колег і висловити надію на те, що ця зустріч – чергове підтвердження ефективної співпраці між Україною та Польщею в цілому.  «Для України важливий розвиток партнерства з Польщею в контексті євроінтеграційних цілей України. Ми дуже цінуємо польську підтримку і розвиток зв’язків між нашими державами, адже це один із пріоритетів на порядку денному зовнішньої політики», – зазначив Дмитро Загуменний.

Під час зустрічі колеги обговорили питання щодо механізму узгодження проєктів документів. Зокрема, роботи національного архівного фонду, терміни зберігання документів, функціонування електронного архіву, прийом та оформлення звернень громадян за допомогою електронної системи документообігу.

Також на онлайн-зустрічі мова йшла про організацію роботи структурних підрозділів мерій, законодавчу та виконавчу владу на місцевому рівні, відбір персоналу, навчання, підвищення рівня професійної компетентності держслужбовців, планування кар’єри, заохочення та мотивацію працівників, систему боротьби з корупцією, декларування доходів державних службовців та інше.

Нагадаємо, нещодавно столицю України відвідала делегація з Республіки Польща. Сторони обговорили партнерство у контексті євроінтеграційних цілей України.

Фото: pixabay