Директором підприємства у відкритих джерелах вказаний Роман Лісневський.

У Києві звільнили керівника комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд». Тендер на закупівлю джипа Toyota Land Cruiser Prado вартістю 1,5 мільйона гривень, який оголосила його організація, скасували — повідомляє у своєму Telegram-каналі міський голова Віталій Кличко.

Автомобіль хотіли замовити в одній з найдорожчих комплектацій. Аукціон мали провести 4 грудня цього року, джип був потрібен комунальникам до кінця 2021 року.

«Рішення про закупівлю нового дороговартісного автомобіля керівництво підприємства ухвалило самостійно. В порушення наказу Департаменту транспортної інфраструктури, згідно якого всі закупівлі комунальних підприємств обов’язково узгоджуються з профільним департаментом та Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА» — повідомляє Кличко.

Також міський голова додав, що про наміри оголосити відкритий тендер керівник КП не повідомив ні у вказані департаменти, ні заступника голови КМДА.

«Торги сьогодні вже скасовані. А директора комунального підприємства повідомили про звільнення» — написав Кличко, назвавши при цьому поведінку чиновника нахабною.

Зауважимо, що за даними сайту Opendatabot директором підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд» є Лісневський Роман Сергійович.

Нагадаємо, про проведення тендеру повідомив київський активіст Сергій Пасюта.

Раніше ми повідомляли про те, що суд назвав незаконним розрив Київрадою договору про оренду землі для «Патріотики на озерах».

Фото: фейбук