При цьому Олександр Корнієнко не звертався до правоохоронців за подробицями ДТП за участі свого однопартійця.

Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що не виходив на контакт із нардепом Олександром Трухіним, який, ймовірно, напідпитку спричинив ДТП на Бориспільській трасі біля Києва. Про це Корнієнко повідомив в коментарі «Радіо Свобода».

«Останні кілька днів з ним (з Трухіним – ред.) немає контакту. В нього якісь там сімейні справи, чи медійно-сімейні, я до кінця не зрозумію, але він теж не може поки що зв’язатися» — зазначив Корнієнко.

За словами Корнієнка, він бачився з Трухіним на нараді в офісі президента, яка відбулася 28 серпня і стосувалася підготовки до наступного пленарного тижня у Верховній Раді.

Також Корнієнко повідомив, що поки не планує надсилати депутатський запит до Міністерства внутрішніх справ, щоб з’ясувати деталі справи.

«Ми зараз очікуємо на це в робочому режимі. Якщо там будуть зволікати, то будемо спрямовувати якісь запити. Чому інформація щодо умовного Юрченка була там через день, а тут… я думаю, вони мають дати якусь інформацію. […] Міністрів, яких я призначаю, намагаюся не доводити до форм парламентського контролю. Є форма робочої співпраці в рамках коаліції. Інструменти парламентського контролю ми завжди встигнемо використати, до того ж на запит можна відповісти формально», — наголосив нардеп.

Голова партії додав, що не обговорював ДТП із Трухіним: «Я не пам’ятаю, чи я на той момент знав цю інформацію. Бо ми дізналися про це з відкритих джерел».

Корнієнко додав, що наразі із Трухіним зв’язку немає і він у відпустці, проте глава партії пробував вийти на контакт із нардепом. Також він додав, що Трухін залишається головою осередку «Слуги народу» у Полтавській області. Звільнити його може тільки обласна конференція, яка таких заяв не робила.

Корнієнко каже , що партія відреагує «якщо будуть доведені факти», що Трухін був за кермом і був у нетверезому стані.

«Хтось виходив з фракції, когось знімали з посади керівника обласного осередку, когось із партії виключали. Різні санкції можуть бути» — каже Трухін.

Водночас, за словами Корнієнка, він не звертався до МВС чи поліції із запитом щодо ДТП за участю нардепа. Глава партії додав, що очікує на реакцію поліції до п’ятниці 3 вересня, а потім, можливо, напише запит до правоохоронців. Зараз він не пише звернення в МВС тому, що зі слів Корнієнка, це «політичне питання».

Тим часом поліція передала справу про ДТП з Трухіним в ДБР, хто був за кермом — не повідомляється.

Нагадаємо, аварія сталася 23 серпня у Дарницькому районі столиці. За однією з версій, за кермом Ауді, яка спричинила ДТП, був Трухін, за іншою — Віктор Склема, помічник Фахраддіна Мухтарова, депутата Полтавської обласної ради та керівника місцевого осередку «Слуги Народу». В результаті аварії шестеро людей отримали ушкодження, серед яких двоє дітей, а також голова комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень.

Після цієї ДТП українським ЗМІ невідомі особи пропонували гроші за видалення новин з Трухіним: близько 30 медіа «почистили» новинні стрічки.

Фото: Фейсбук