Вона працюватиме щодня з 07:30 до 21:00.

У центрі Києва на вулиці Васильківська, 6 відкрилася перша перша в Україні муніципальна кав’ярня «Сяйво кави». Одними з перших у ній побували журналісти програми «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ».

Кав’ярню відкрило комунальне підприємство «Міський магазин», вона має свій сайт, де можна почитати меню та дізнатися ціни.

В меню, крім кави, є салати, бутерброди, гамбургери, десерти. Чашка еспресо або американо тут обійдеться у 25 гривень, лате — 37 гривень, тістечко — 69 гривень, тортілья або чіабата — від 65 до 75 гривень залежно від начинки.

В закладі працюватиме точка буккросингу – кожен охочий зможе взяти зі спеціального стелажа безкоштовно будь-яку книгу та залишити щось із власної бібліотеки. А нову книжку можна придбати поряд у книгарні «Сяйво книги», де представлено широкий асортимент із понад 15 тисяч видань.

«Ми спробували зробити так, щоб якість продукту, який ми реалізовуємо, в першу чергу була направлена на задоволення, а не на жорстку комерцію. Ми хочемо дати продукт за хороші кошти… немаленькі кошти, це не благодійна акція, але якщо хтось спробує, думаю, він впевниться, що ціна відповідає якості. Ми на 100% належимо Києву і заробляємо кошти саме для киян» — розповів Андрій Андрущенко, директор КП «Міський магазин».

Прокоментували відкриття закладу і в КМДА.

«Радий повідомити, що відтепер у столиці є перша муніципальна кав’ярня. Місце, у якому кожен може комфортно відпочити: випити кави, поїсти, скористатися послугою буккросингу», – сказав представник міськадміністрації Олександр Харченко.

Фото: сайт закладу, pixabay