Тварини були дуже налякані і навіть не подавали ознаки життя.

У центрі Києва організація “Український стяг” зганьбилася дикунською акцією. На неї привезли кілька овець та жорстоко над ними знущалися. Відео наводить Телеграм-канал “Столиця”.

За словами активістів, метою протесту було нібито привернення уваги до незадовільного стану маршруток. Однак для демонстрації свого невдоволення учасники мітингу вирішили використати беззахисних тварин.

На кадрах видно, що бідолашні вівці перебувають у стресі від шуму міста і кидаються у різні боки. При цьому просто біля них люди кричать у мегафони і тягнуть тварин за мотузку та вовну. Деякі мітингуючі намагалися залізти на тварин та штовхали їх.

У ситуацію втрутилися правоохоронці. Проте замість того, щоб врятувати тварин від жорстокого поводження, поліцейські підіймали овець за шкуру та ноги і волочили їх. При цьому вони періодично кидали їх на асфальт.

За словами очевидців, деякі вівці були настільки злякані та замучені, що не виявляли ознак життя.

Про цю ситуацію написав голова Ради урбаністики Києва Віталій Селик. Він зауважив, що вівці були врятовані і будуть направлені до Київського зоопарку. Крім того, він звернувся за коментарем до засновника UAnimals Олександра Тодорчука. Проте на момент публікації новини відповіді немає.

У коментарях на ситуацію відреагували користувачі соціальних мереж. Вони пожаліли овець, та зауважили, що використання тварин у акція незаконне.

Нагадаємо,  30 листопада активісти “Українського стягу” принесли під КМДА худобу. Так вони ротестують проти стану столичних маршруток.

Фото: Телеграм