Телеканал провів розслідування і з`ясувалося, що дівчина насправді аферистка, а не працівниця НК.

Про це прес-служба “Нового каналу” повідомила в Facebook.

Як зауважили на телеканалі, дівчина Аліна не має жодного стосунку до будь-яких проектів каналу і є аферисткою.

Дівчина просила відправляти інтимні фото та представлялася не лише менеджером Нового каналу, а й адміністратором чату з кастингом у Telegram.

“Наразі в нашій команді не працює кастинг-менеджер з таким ім’ям, — пояснює керівник відділу-кастингу StarLightMedia Дмитро Оніщенко. — Ми перевірили інформацію по групах кастингів і знайшли коментарі про менеджера Аліну, яка нібито підбирає учасників для проектів Нового каналу. Насправді це аферистка. Деякі користувачі в групах пишуть, що Аліна просила відправити їм інтимні фото і представлялася не лише менеджером Нового каналу, а й адміністратором чату з кастингом у Telegram”, – йдеться в дописі.

До слова, телеканал також надав поради, як перевірити, чи ви справді спілкуєтеся з кастинг-менеджером:

  • Щоб зрозуміти, спілкуєтеся ви зі справжнім кастинг-менеджером чи аферистом, Дмитро радить звертати увагу на кілька моментів:
  • Реальний кастинг-менеджер завжди писатиме зі своєї справжньої сторінки. Та не пропонуватиме перейти за посиланням на його сторінку в інших соцмережах. Єдине посилання, яке може надіслати кастинг-менеджер, — на заповнення анкети з інформацією, необхідною проекту.
  • Кастинг-менеджер повинен чітко відповідати на конкретні запитання щодо проекту: коли стартують зйомки, скільки днів триватимуть, скільки епізодів знімається. Якщо це реальний проект, кастинг-менеджер володіє всією інформацією та може надати його опис. Тому ставте якомога більше запитань — якщо співрозмовник не може на них відповісти, велика ймовірність, що він не має жодного стосунку до каналу.
  • Перевіряйте інформацію, яку вам надають при розмові. Наприклад, якщо кажуть, що проект, на який вас запрошують, купили в іншого каналу — це легко перевірити в інтернет-пошуковику.

Нагадаємо, напередодні кастинг-менеджерка «Нового каналу» облаяла киянку, яка зробила зауваження щодо звертання російською.

Фото: facebook