В уряді вважають, що обмеження принесли достатній результат.

Карантин «вихідного дня» покращив статистику кількості нових випадків коронавірусу серед українців, а тому продовжувати його не будуть. Рішення було ухвалене на засіданні Кабінету міністрів України, яке відбулося сьогодні.

Натомість по всій країні, в тому числі і в Києві, діятимуть обмеження щодо »помаранчевої» зони.

«Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження: і на вихідні, і в будні діятимуть обмеження помаранчевої зони на території цілої країни. Наразі Кабінет міністрів напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Згідно з законом, уряд повідомить про рішення за 7 днів до їх запровадження», — сказав Шмигаль.

Щодо позитивних наслідків обмежень «вихідного дня» Шмигаль навів статистику: за його словами, станом на кінець листопада в країні було на 6 тисяч випадків коронавірусу менше прогнозованого. Це начебто дозволило стабілізувати ситуацію в лікарнях, де кількість зайнятих ліжок перестала різко зростати.

Нагадаємо, карантин «вихідного дня» діяв в Україні протягом трьох тижнів і викликав хвилю обурення як серед українських, так і серед столичних підприємців. Деяким з них довелося закрити частину закладів, деяким довелося переїхати на нові локації.

Фото: фейсбук