Представник КМДА нагадав, що ситуація з хворими в місті дуже складна.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський сподівається, що після 16 квітня карантин у Києві послаблять, але не виключає, що обмеження можуть продовжити. Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо».

Нагадаємо, посилення карнтинних обмежень в місті діятиме щонайменше з 5 квітня до 16.

«Локдаун після 16 квітня можуть продовжити, адже ми не можемо спрогнозувати якою буде ситуація із захворюваністю, але сподіваємося, що ці три тижні карантину по 16 квітня вже почнуть давати результати, і ми матимемо позитивну динаміку у середині квітня, розірвемо ланцюжок захворюваності й зможемо розглядати варіант послаблення обмежень», — розповів Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що міська влада розуміє, який негативний вплив на економіку завдає карантин, але нагадав, що ситуація в лікарнях усе ще дуже складна.

«Подібні рішення — щодо посилення карантину — зараз приймаються на рівні багатьох країн, аби знизити кількість захворювань та навантаженість на медичну систему», — зазначив заступник голови КМДА.

Тим часом в КМДА оприлюднили повний список обмежень і заборон на час посиленого карантину, а перед тим ми уточнювали, як буде працювати транспорт.

Фото: Фейсбук