Організаторів новорічних свят, де не дотримуються карантинних обмежень, чекатиме кримінальна відповідальність

У Києві попри карантин не будуть закривати сільгоспярмарки. Можуть припинити торгівлю щодо окремих порушників, повідомив у програмі «Київ.Newroom» на телеканалі «Київ» Олег Рубан – начальник ГУ Держпродспоживслужби Києва.

Він пояснив, що ці ярмарки проводяться на відкритому повітрі, а тому їх робота під час карантину дозволяється.

«Це мінімальна передача інфекції… Ми вже три місяці працюємо з даними ярмарками, щодо деяких порушників – ми припиняємо їх роботу, а деякі працюють – які дотримуються цих правил. Дуже прошу громадян, споживачів – звертатися на «гарячу лінію» з метою миттєвого реагування на правопорушення (номер 1545, – ред.)», – сказав Олег Рубан.

Він також попередив організаторів масових заходів на новорічні свята про кримінальну відповідальність. Це стосуватиметься усіх новорічних локацій, де не дотримуються правил карантину.

«Дійсно, на жаль, у суботу-неділю ми зіткнулись із непорозумінням щодо дотримання цих правил. Але дуже просимо про недопущення скупчення населення, про дотримання соціальної дистанції і в закритих приміщеннях – наявність індивідуальних засобів захисту. Тому сьогодні у нас на восьми новорічних локаціях працюють інспектори спільно із муніципальною охороною. І якщо сьогодні не будуть дотримуватися карантинних заходів – будемо проводити роботи щодо припинення даних ярмарок. Тобто, будемо закривати, а справи на організаторів заходів будуть передаватися у правоохоронні органи», – уточнив Олег Рубан.

Нагадаємо, у Києві анонсують проведення сільськогосподарських ярмарків, які відбудуться 26-27 грудня у різних районах міста.

Фото: unsplesh