На сьогодні вже заасфальтували територію на вулиці Ярославській.

Про це повідомив в.о. голови Подільської райдержадміністраціїВіталій Волошкевич за результатами інспекційного об’їзду району 14 травня.

За його словами, незважаючи на карантин, у Подільському районі активно ведуться роботи з оновлення асфальтового покриття у дворах житлових будинків. На сьогодні вже покладено асфальт у дворі будинків вул. Ярославська 39А, 39В.

Також виконано підготовчі роботи з встановлення бортового каменю, поребриків та влаштування нижнього шару із щебенево-гравійної суміші на вул. Тульчинській,7, 9, 9А, 9Б та вул. Костянтинівській, 51, 53, 55, 57. Розпочато роботи на вул. Вишгородській, 23А та вул. Оболонській, 9. Не збавляємо взятих темпів – завдання міського голови, щоб дороги були комфортними і сучасними“, – зауважив Віталій Волошкевич.

Цьогоріч у районі заплановано виконати ремонти за 53 адресами: 41 об’єкт – капітальний ремонт асфальтового покриття, 12 об’єктів – капітальний ремонт міжбудинкових проходів.

Також голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами Олексій Окопний повідомив, що асфальтування прибудинкових територій почалося і на житловому масиві Виноградар:

Нагадаємо, на Печерську почався капремонт асфальту на 11 об’єктах.

Фото: Фейсбук