При цьому у відомстві кажуть, що начебто є інші записи, але ними поки не володіють.

Слідство у справі за фактом ДТП за участю народного депутата Олександра Трухіна (фракція «Слуга народу») поки не отримало інформацію, яка б допомогла встановити, хто був за кермом автомобіля під час аварії. Про це повідомив в.о. директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олексій Сухачов в коментарі «Інтерфакс-Україна».

Сухачов розповів, що після отримання матеріалів від Нацполіціі ДБР призначило кілька важливих експертиз у справі.

«Ми дуже чекаємо ці результати, а після цього будемо приймати рішення щодо процесуального статусу кожної особи, яка перебувала в транспортному засобі» — зазначив він.

При цьому в.о. директора ДБР додав, що вже встановлені всі учасники події.

Відповідаючи на запитання про те, чи встановлено слідством, хто знаходився безпосередньо за кермом автомобіля, Сухачов сказав:

«Ні, ми не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріали з камер відеоспостереження».

В.о. директора ДБР пояснив, що був проведений аналіз всіх записів відеокамер, які встановлені по дорозі від Полтави до Києва, але на ділянці автомагістралі «Бориспіль-Київ» проводився ремонт, і камери були демонтовані.

«Але є інформація, що існує таке відео, і ми наявними каналами комунікації закликали всіх громадян України надати нам додаткову інформацію, допомогти слідству. На жаль, поки що нічого не отримали», – підкреслив Сухачов.

Він запевнив, що ДБР вживає всіх заходів для «повного та об’єктивного розслідування справи».

Нагадаємо, ДТП з Трухіним сталася 23 серпня. В результаті аварії шестеро людей отримали ушкодження, серед яких двоє дітей, а також голова комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень. Останніх двох довелося оперувати.

За словами деяких свідків, перед поїздкою Трухін пив віскі в ресторані у Полтаві, звідки потім швидко повертався у Київ на урочисте засідання парламенту.

Після цієї ДТП українським ЗМІ невідомі особи пропонували гроші за видалення новин з Трухіним: близько 30 медіа «почистили» новинні стрічки.

Журналіст Бутусов за кілька днів після ДТП повідомив, що бачив записи камер відеоспостереження, і що може підтвердити, що Трухін був за кермом. Також він стверджує, що Трухін є одним зі спонсорів президентської партії «Слуга Народу».

Місцезнаходження Трухіна після аварії було невідоме: його колеги запевняли, що нардеп начебто не виходить на зв’язок, хоча той вже дав коментар медіа, де заявив про якихось «замовників». Водночас, анонімні Телеграм-канали, які пов’язують зі «слугами» пишуть, що Трухін переховувався в лікарні міста Хорол (Полтавська область). У Трухіна за декларацією сотні гектарів землі в Андріївці Хорольского району Полтавської області.

Днями Трухіна бачили в Дніпрі, він втік від журналіста, який поставив йому запитання про аварію біля Києва.

Фото: Фейсбук