Kalush Orchestra виступлять з треком Стефанія.

Про це повідомили в офіційній Facebook-групі “Євробачення 2022”.

У повідомленні зазначили, що Kalush Orchestra виступлять шостими у першому півфіналі “Євробачення” 10 травня.

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит. Згодом, співачка опублікувала допис, в якому повідомила що її підвів член її команди, а данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені прикордонниками. Крім того, вона заявила, що знімає свою кандидатуру. У “Суспільному” натомість заявили, що дискваліфікували співачку.

“Суспільне” звернулося з пропозицією поїхати на Євробачення до Kalush Orchestra. Проте гурт відмовлявся підписувати договір до оприлюднення картки з результатами голосування глядачів у день фіналу нацвідбору. Після цього Wellboy заявив, що не поїде представляти Україну на Євробачення, якщо запропонують.

22 лютого Kalush повідомив, що вони поїдуть представляти Україну на Євробачення. Для свого виступу гурт планує зняти відео.

Фото: Фейсбук