Представництво Kaercher в Україні розташується неподалік села Гатне.

Про це повідомили у прес-службі Kaercher в Україні.

Зазначається, що це буде 100% сучасне та екологічне офіційне представництво Kaercher. Окрім офісних приміщень, у ньому будуть діяти найбільший в Україні Kaercher Центр, інноваційний навчальний центр Kaercher Академія та сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника. Також у новому комплексі планується в майбутньому збирати колег з усієї Східної Європи для тренінгів та обміну досвідом.

Майбутній офісний центр буде побудовано із залученням максимально екологічних та сучасних технологій, наприклад, сонячних батарей та систем збереження водних ресурсів. У будівлі встановлять резервуари для накопичення дощової води, щоб використовувати в українській штаб-квартирі та Kaercher Академії. Також планується розміщення сучасної автомобільної мийки із задіянням інноваційних екологічних технологій, що виключають забруднення навколишнього середовища та дозволяють заощаджувати природні ресурси“, – запевняють у представництві компанії.

На території майбутнього комплексу Kaercher Competence Center також  будуть упроваджені технології очищення води для щоденного використання та застосування з навчальною метою. Тож компанія робить все для мінімізації потенційного негативного впливу на довкілля.

Комплекс приноситиме користь на місцевому рівні за рахунок створення нових робочих місць для мешканців села Гатне, удосконалення інфраструктури тощо… Після відкриття комплексу Kaercher Competence Center підприємство стане джерелом значних податкових відрахувань до місцевих бюджетів і сприятиме залученню до співпраці місцеві підприємства“, – додають у прес-службі компанії.

Відкриття інноваційної будівлі офіційного представництва Kaercher Україна планується у 2022 році.

Фото: Kaercher