В МОЗ зазначають, що це зменшить кількість випадків інфікування груп ризику.

Кабінет Міністрів України ввів в дію «Пріоритетні години» для людей літнього віку. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час ефіру телеканалу «Україна 24».

«Пріоритетні години» діють з 10:00 до 12:00. Ініціатива триватиме на період карантину. За словами очільника МОЗ, такі зміни мають на меті сповільнити рівень інфікування коронавірусом серед груп ризику. Саме до цієї групи відносяться люди літнього віку.

«Люди літнього віку відносяться до групи ризику. Тому важливо, аби вони якомога менше контактували з оточуючими, адже відсоток летальних випадків найбільший саме серед людей, старших 65 років. Сподіваюсь, що всі заклади торгівлі і послуг будуть дотримуватися цього» – зазначив міністр охорони здоров’я.

До слова, таке рішення уряду визначає буквально години, коли пріоритетними для обслуговування мають бути саме люди літнього віку. Для цього визначений час, коли молоді люди переважно працюють.

Таким чином Кабмін просить органи місцевого самоврядування, різні заклади обслуговування обслуговувати й надавати послуги пріоритетно пенсіонерам.

Нагадаємо, Камбін запровадив карантин «вихідного дня». Він почав діяти з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Перший такий локдаун відбувся 14-15 листопада. Під час карантину не працюватимуть — ТРЦ, спортзали, фітнес-центри, театри, бари, ресторани, кафе та установи розважальної сфери.

Фото: unsplash