Наразі на спортбазі функціонує 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та займається більше 2 тисяч дітей.

Сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження про віднесення київської учбово-спортивної бази «Спартак» на вулиці Кирилівська, 105 до сфери управління КМДА.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram.

За його словами, в умовах децентралізації ключові завдання із збереження дитячо-юнацьких шкіл покладаються на місцеві органи влади, а сьогодні матеріально-технічна база учбово-спортивної бази «Спартак» потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання.

«Визначення Київської міської адміністрації уповноваженим органом управління учбово-спортивної бази «Спартак» сприятиме ефективному використанню державного майна, прискоренню реалізації прав держави, як власника на таке майно через відповідний суб’єкт управління, та забезпеченню подальшої передачі його у власність територіальної громади Києва, з метою збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовки спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту та покращенню матеріально-технічної бази фізичної культури та спорту м. Києва», – зауважив Немчінов.

Він додав, що наразі на спортбазі «Спартак» займаються понад 2230 дітей. Там функціонує 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 2 з них – спеціалізовані, які фінансуються за рахунок бюджету Києва. В спорткомлексі проводяться заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту.

До слова, місто вже давно заявляло про готовність зберегти спорткомплекс «Спартак» – фінансувати його реконструкцію і оновлення як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем.

Нагадаємо, в КМДА наполягають на збереженні спорткомплексу «Восход».

Фото: facebook