Кабінет міністрів повернув міністерству інфраструктури функції формування та реалізації державної політики у сфері туризму і курортів.

Також до сфери управління Мінінфраструктури передано Державне агентство розвитку туризму, повідомляє прес-служба міністерства.

“Наше завдання – створення нової інфраструктури для нинішніх і майбутніх курортів, робота з українськими та міжнародними інвесторами, залучення нових туристів до нашої країни”, – прокоментував рішення Кабміну міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Він додав, що міністерство вже було причетне до розвитку туристичної галузі через будівництво доріг до туристичних магнітів, нової навігації, розвиток водних маршрутів.

2011 року функції формування та реалізації державної політики в сфері туризму і діяльності курортів було передано новоствореному міністерству інфраструктури. 2015 року ці функції передали Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Держагентство з розвитку туризму перебувало в управлінні міністерства культури та інформаційної політики.

“Наша робота не зупиняється і не змінюється, ми активно продовжуємо нашу діяльність, згідно із затвердженими планами. Для нас визначальним завданням залишається розвиток внутрішнього і в’їзного туризму та реалізація затвердженої Стратегії розвитку туризму і курортів до 2026 року”, – прокоментувала перехід під управління Мінінфраструктури глава держагентства Мар’яна Олеськів.

Фото: піксабей