Пд час фестивалю було обладнано мобільний пункт вакцинації, доступний для всіх охочих.

Під час фестивалю Atlas Weekend на території ВДНГ від Covid-19 вакцинували 1794 особи.

Повідомляє прес-служба.

Для вакцинації було залучено 8 мобільних бригад медичної мережі “Добробут”, які підтримали цей проект. Охочих щепили вакциною CoronaVac.

Створення тимчасового пункту масової вакцинації стало можливим завдяки злагодженій роботі організаторів фестивалю, Міністерства охорони здоров’я, Київстар та експертів системи Helsi.me.

«Київстар багато уваги приділяє створенню безпечних умов для своїх клієнтів та співробітників під час пандемії. Тому ми одразу відгукнулися на пропозицію організаторів фестивалю підтримати створення пункту вакцинації. Й надалі будемо інформувати українців про вакцинацію в рамках нашої співпраці з Helsi» – прокоментував Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

Окрім підтримки для створення нового пункту, Київстар також проводить інформування абонентів щодо всіх доступних пунктів вакцинації за допомогою SMS. Це є частиною Меморандуму про співпрацю між мобільним оператором та компанія Хелсі ЮА.

Також сторони домовилися розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів. Наприклад, Київстар забезпечив для всіх своїх абонентів нетарифікований доступ до мобільного додатку та сайту Helsi.

До слова, фестиваль Atlas Weekend відвідало понад 600 тисяч людей.

Нагадаємо, у МВЦ почали по запису щеплювати вакциною Pfizer людей від 60 років.

Фото: facebook