Навчальний процес у школах Києва не будуть продовжувати на літо.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайнового брифінгу.

«5 травня в Києві відновлять навчальний процес у школах, садках, закладах професійно-технічної освіти, коледжах і вищих навчальних закладах. Відкриють усі 428 шкіл столиці та 572 дитячих садочки. Також зазначу, що навчальний процес у школах Києва не подовжуватимуть на літо. Учні, як і зазвичай, завершать навчальний рік наприкінці травня. Оскільки під час локдауну заняття відбувалися дистанційно, за затвердженою програмою», – зазначив Віталій Кличко.

Відтак, вже наступної середи, 5 травня, у столиці відкриють всі школи та садки. Ба більше, навчальний процес у школах не подовжуватимуть на літо.

Мер Києва також зауважив, що всі керівники навчальних закладів столиці отримали наказ щодо посиленої дезінфекції і регулярного провітрювання приміщень.

«Хочу окремо звернутися до батьків. Будьте уважними до здоров’я своїх дітей. За перших симптомів захворювання –  звертайтеся до сімейного лікаря. І пояснюйте дітям необхідність дотримання простих, але таких важливих правил. Бо, як бачимо, вірус став більш агресивним і до дітей. Багато з них почали хворіти в більш тяжкій формі і з ускладненнями», – наголосив міський голова.

Водночас Віталій Кличко нагадав, що із завтрашнього дня, 1 травня, столиця послаблює суворі обмеження. У місті діятимуть правила «помаранчевої зони». Зокрема відновлять роботу заклади торгівлі, ТРЦ, ринки та ярмарки, заклади громадського харчування, спортзали та фітнес-центри. У звичайному режимі, з дотриманням визначених раніше протиепідемічних норм, працюватиме від завтра і весь громадський транспорт столиці. Повний список того, що буде дозволено – читайте тут.

Фото: unsplash