Papa Dj 22 лютого виступить з новим 3-годинним сетом.

Італійський діджей Донато Пападія, відомий під псевдо Papa Dj, повертається до Києва з благоднійним концертом. 22 лютого він виступить на сходах Андріївської церкви, повідомляє адміністрація Національного заповідника «Софія Київська».

Зазначаєтьтся, що виступ прославленої легенди Buddha Bar, який відбувся у грудні 2020 року на території «Софії Київської» став однією з найбільш знакових артподій світового рівня. Цього разу, як і попереднього, концерт біля Андріївської буде благодійним збиратимуть гроші на реставрацію Дзвіниці Софії Київської.

«Музичний сет легендарного діджея у грудні подивились понад півтора мільйона глядачів. Тому з величезною радістю повідомляємо, що Papa Dj повертається до Києва та вже 22 лютого виступить з новим сетом на сходовій площадці окраси Андріївського узвозу — Андріївській церкві. Формат події має космополітичний дух — трьохгодинний сет, у якому сплітаються електронні ритми світу, етнічна spiritual музика і все це — в унікальних історичних місцях планети», – зазначає адміністрація.

Пряма трансляція концерту розпочнеться о 19:00, її можна буде дивитися на найбільших онлайн-каналах: Donato Papadia − Papa dj from Montecarlo, Kuzmenko Pr&Events Youtube та багато інших.

Також у проекті візьмуть участь важливі локальні та міжнародні вебплатформи клубів та радіостанцій, що підтримують цю ініціативу.

Нагадаємо, нещодавно столичні театри анонсували прем’єри нового сезону.

Фото: скріншот