Міська влада уклала меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом ІУАВ та «Конфедерацією італійської промисловості» в Україні».

Про це повідомив мер Ірпені Олександр Маркушин.

За його словами, міська влада уклала меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом ІУАВ та «Конфедерацією італійської промисловості» в Україні».

“Для цього до Ірпеня прибув почесний консул України в Італії, президент «Конфіндустрії Україна» Марко Тосон. А тимчасово виконуючий обов’язки ректора Венеціанського університету ІУАВ Бенно Альбрехт був із нами на онлайн зв’язку”, – зазначив Маркушин.

Він додав, що за меморандумом планують залучити найкращих фахівців щодо комплексного відновлення території та інфраструктури Ірпеня. Крім того, пан Тосон пообіцяв, що «Конфіндустрія Україна» об’єднає італійські компанії для технічної та будівельної частини робіт і проектів реконструкції Ірпеня.

Нагадаємо, Венеціанський університет був заснований в 1926 році як одна з перших архітектурних шкіл в Італії і на сьогодні є одним із найкращих університетів архітектури в Європі.

«Конфіндустрія Україна» – це українське відділення найбільшої організації промислового об’єднання в Італії, до якої входять усі найуспішніші великі італійські компанії.

Фото: Телеграм