Та заявив, що переманив кількох чиновників з оточення Віталія Кличка.

Політик озвучив прізвища своїх соратників в інтерв’юпрограмі “Рандеву” на 5-му каналі.

Перший, кого згадав Притула — Юрій Сивицький, засновник компанії Софтлайн ІТ та об’єднання Intecracy Group, член Української Ради бізнесу. Компанії Сивицького, зокрема, на волонтерських засадах розробляють програмне забезпечення для БПЛА, якими користуються українські військові на Донбасі.

«Юра це той чоловік, який буде займатися глобальним плануванням, він стратегічний управлінець» — розповів Притула про роль Сивицького.

Ще один член команди Притули — Костянтин Богатов, чинний депутат Київської міськради від групи «Київська команда», обраний від «Самопомочі». Колишній член громадської ради НКРЕКП, співзасновник та член правління Біоенергетичної асоціації України. Щоправда про його роль в «Голосі» поки нічого не відомо.

За словами Притули, до його команди входять також деякі працівники КМДА та начебто навіть радники Віталія Кличка. Політик не став називати прізвища цих людей, щоб «не підставляти». За його словами, вони «мають правильну мотивацію та ідеї».

Раніше ми повдіомляли, що у другий тур виборів міського голови в Києві виходять Кличко та Верещук. Також ми писали про те, що Притула, попри передвиборчу кампанію, став ведучим на радіо.

Фото: фейсбук, youTube