Американська компанія Globality залучила вже 138 млн доларів інвестицій на розробки, застовані на штучному інтелекті.

Про це повідомляє AIN.ua.

Нещодавно американська продуктова IT-компанія Globality, яка розвиває пошукову AI-систему, відкрила в Україні R&D-центр. Поки він налічує лише кілька людей, проте в компанії планують активно наймати в штат фахівців.

Головний офіс технологічної компанії Globality розташований у Кремнієвій долині. Команда розвиває платформу розумного пошуку, засновану на штучному інтелекті, і допомагає скоротити час і витрати на пошуковий запит.

«Цифрове рішення AI від Globality замінює архаїчний аналоговий запит на пропозицію, ефективно визначаючи потреби, керуючись попитом і підбираючи компанії постачальників, які задовольняють їх конкретні потреби в послугах. Все це не просто скорочує процес пошуку і його тривалість з місяців до декількох годин, але і економить вам до понад 20% витрат. Більш того, це дозволяє переформатувати бізнес, переглянути модель і створити ексклюзивну мережу своїх клієнтів і постачальників», – розповіли розробники Globality.

У січні 2021 року Globality залучила 138,3 млн доларів інвестицій від Sienna Capital і SoftBank Vision Fund. Всього на рахунку стартапу більше 310 млн доларів інвестицій. У компанії три офіси: в Кремнієвій долині, Лондоні та Києві. Всього вони налічують 250 людей.

Офіс в Києві працює вже якийсь час. Точну кількість співробітників в Globality не розкривають, однак повідомляють, що локацію вибрали не випадково – раніше стартап вже співпрацював з українськими фахівцями.

Local Manager Globality Віталій Яська лише розповів, що наразі в Києві працює маленька команда проте найближчим часом компанія серйозно посилить присутність в Україні.

«Український офіс поки на старті створення команди. Зараз відкрито кілька вакансій, в тому числі QA Engineer, FullStack Engineer і Backend Engineer, але їх кількість скоро збільшиться. Компанія має намір активно розвивати офіс в Україні, і наймати десятки фахівців», – повідомляють в українському представництві.

Зараз київський офіс разом з американськими колегами працює над проблемами зовнішніх інтеграції (Enterprise Integrations), а також по high-load частинах платформи.

Нагадаємо, Kaercher відкриває офіційне представництво під Києвом. Обіцяє вакансії для місцевих.

Фото: Globality