Щодня це 10-15 людей.

За час активного вторгнення росії, починаючи з 24 лютого, компанія SoftServe релокувала понад 4 000 співробітників. Про це повідомляє dev.ua з посиланням на представників компанії.

Люди виїжджали за кордон та на західні, більш безпечні регіони України. Але з травня частина працівників починає повертатись додому. Як повідомляє компанія, згідно з внутрішньою статистикою, наразі вже повернулись 1082 людини, щодня — близько 10-15 людей.

«У травні за межами України перебувало найбільше людей — 1900 співробітників. Відтоді ця цифра почала стабільно зменшуватися, і наразі  в Україну повернулися вже 314 працівників. За даними опитувань, ще близько 170  планує якнайшвидше повернутися додому», —  повідомляє Губарєва.

Київ — місто, куди повертається найбільше співробітників. Туди станом на початок червня приїхали понад 400 людей, за останні два тижні щодня повертаються 15-20 людей.

«Наші офіси в Києві не зачиняли свої двері для співробітників та їхніх сімей ще з початку війни та слугували укриттям і місцем роботи. Коли стало відносно безпечно, ми перейшли у звичний режим роботи. Зараз в обидвох двох наших офісах працюють коворкінги, куди приходить в середньому 10% співробітників, однак є тренд на зростання. Влітку плануємо запустити сертифікаційний центр та облаштувати паркінг з зарядками для електрокарів», —  розповідає директорка київського девцентру Олена Лебедєва.

Наступні міста, до яких трохи менше, але теж повертаються працівники компанії, це Дніпро (+38 людей з квітня) та Харків (+10 людей з травня).

А от з Одеси, починаючи з травня, виїхало 10 співробітників.

Але Губарєва додає, що компанія, мовляв, максимально йде назустріч працівникам — як тим, що хочуть повернутись, так і тим, що залишаються за кордоном. SoftServe пропонує можливість працевлаштування в локальні філії компанії на рік чи навіть довше у країнах-хабах: Польщі, Румунії, Болгарії та країнах Латинської Америки.

Щодо західних локацій України, то компанія повідомляє, що майже чверть всіх релокованих туди працівників вже повернулись.

Найбільш популярними містами для релокації ІТ-шників компанії у цьому напрямку були Львів, Івано-Франківськ та Ужгород. Сумарно з початку війни до цих міст переїхали понад 1100 людей. Також з Тернополя виїхала майже половина людей, які релокувалися до міста з початку війни.

Менш активно працівники виїжджають з Вінниці, Хмельницького та Рівного.

SoftServe —  одна з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі, загалом налічує 40 офісів.

Фото: Фейсбук