В українському підрозділі EPAM працює 10 тисяч людей.

Про наміри українського підрозділу компанії “Епам системз” придбати бізнес-центр у Києві, повідомляється на сайті Антимонопольного комітету.

Йдеться про придбання першої черги (блоку А) в центрі Києва за адресою вулиця Короленківська, 4. Це неподалік метро “Олімпійська”.

EPAM має намір викупити торговельно-офісний комплекс із закладами громадського харчування, приміщеннями розважального, рекреаційного призначення та паркінгом.

Це питання було винесено на сьогоднішній порядок денний АМКУ. Однак матеріали щодо можливої купівлі засекречені у зв’язку із положеннями законодавства про захист економічної конкуренції.

Зазначимо, будівля офіс-центру належить ТОВ “ВГО Групп”. За інформацією opendatabot, товариство було створене у 2017 році, а основним видом діяльності є  організація будівництва будівель. Статутний капітал компанії – 311,4 млн грн. Кінцеві бенефіціари – громадяни В’єтнаму Дінг Тхі Лан Фіонг і Нгуєн Дук Вуонг, а також громадяни Британії Джеймс Дікінс і Деніел О’Донохью.

За даними профільного порталу DOU, EPAM стала першою українською IT-компанією, у якій працює понад 10 000 співробітників.

Фото: Фейсбук