Наразі дівчинка, яку вчора знайшли в одному із під’їздів будинку без нагляду, перебуває в медзакладі.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків із догляду за дитиною. Повідомляє прес-служба в Facebook.

У рамках проведення перевірки правоохоронці встановили, що особи, які перебували разом із дівчинкою у багатоповерхівці – її батьки. Вони мешкають в одному із селищ на Київщині, а раніше притягувалися до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Дівчинка, 2017 року народження, має свідоцтво про народження, а сім’я потрапляла у поле зору соціальних служб Київської області.

Наразі дівчинка перебуває у лікарні під наглядом медиків, столичних інспекторів ювенальної превенції та служби у справах дітей і сім’ї Голосіївської РДА.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 166 (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. За цей злочин передбачено покарання від двох до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на той самий термін.
Також у відділі дізнання територіального підрозділу поліції проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Навгадаємо, вчора вночі в одній зі столичних багатоповерхівок виявили 3-річну дівчинку, яка нібито перебувала там без батьків.
Фото: facebook