Нещодавно дирекція університету звинуватила студентів у наклепі через поширення таких фото.

Студенти НАУ заперечують звинувачення адміністрації вишу в брехні щодо умов проживання в гуртожитках. Вони поділилися з виданням «РБК-Україна» новими фото, які підтверджують повну антисанітарію в гуртожитку №11.

Нагадаємо, кілька тижнів тому в ЗМІ з’явилися фото «вбитого» гуртожитку, що на вулиці Ніжинській. Адміністрація закладу через ЗМІ тоді порадила батькам студентів шукати своїм дітям житло в інших місцях. Натомість керівництво НАУ за кілька днів заявило про наклеп з боку студентів.

Тепер студенти перефотографували свої блоки і навіть додали листок з датою, щоб адміністрація не змогла поітм заявити, що фото, мовляв, старі і неактуальні. Вони також кажуть, що «у внутрішньому чаті» гуртожитку незадоволених умовами просто видалили.

Також студенти заявили, що в злощасний гуртожиток не пускають журналістів.

«Хочемо розповісти Вам про несправедливість щодо студентів НАУ, які проживають у гуртожитку номер 11. Нещодавно мережа рясніла фотографіями і, зрозуміло, журналісти вирішили дізнатися все з витоків. Тобто в гуртожитку. У будівлю їх не пустили, як ми потім дізналися з репортажу 19 серпня на 1+1», — пишуть учні вузу.

Також студенти наголошують, що в виші їх публічно звинуватили у брехні. Голова студради сказав, що начебто майже всі блоки гуртожитку відремонтовані, а побиті — тільки в 10% випадків. А незадоволені — це, мовляв, студенти, які просто погано вчаться або незадоволені переселенням.

Нагадаємо, з 2008 року із невеликими перервами НАУ «заправляє» колишній проректор, а нині ректор Максим Луцький, колишній регіонал та кум одіозного екс-міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. Днями він разом з екс-регіоналом, а нині міністром освіти Шкарлетом вручали студентам символічний студентський квиток. Шкарлет три роки – з 2005-го по 2008-й – був у докторантурі НАУ, коли Луцький обіймав посаду проректора цього університету. Міністром освіти в той час був Табачник.

Тим часом, в Києві затопило студентський гуртожиток університету біоресурсів.

Фото: РБК