Ірпінь відвідала в.о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані.

Про це повідомив мер міста Олександр Маркушин.

“Пані Манал дуже сильно перейнялася питанням екологічності й правильної переробки зруйнованих будівель, які підлягають демонтажу,  та запропонувала механізми співпраці з міжнародними організаціями для дотримання всіх необхідних екологічних норм. Крім того, разом із нею до Ірпеня приїхала команда фахівців із різних напрямків, які можуть принести велику користь нашій громаді і з якими ми уже починаємо співпрацю”, – повідомив міський голова.

За його словами, Манал та представників ПРООН вразили руїни житлового комплексу «Ірпінські липки» та навколишніх будинків. Вони пообіцяли допомогти у напрацювання корисних контактів для відновлення цього мікрорайону. 

«Я вражена масштабами руйнувань. Коли на зустрічі у Брюсселі дивилася фото і відео, то й не думала, що все настільки страшно», – поділилась враженнями Манал. 

Окрім допомоги в екологічній утилізації будівельних відходів, Манал пообіцяла посприяти якісному і швидкому розмінуванню лісів на території та довкола Ірпінської громади, а також розповіла про проект ПРООН щодо розвитку малого бізнесу, який можна реалізувати в Ірпені.

Фото: Маркушин