Інвестори банку «Аркада» проводять безстрокову акцію, вимагаючи добудувати їхні помешкання.

Станом на ранок 13 липня інвестори банку «Аркада» продовжують мітинги у центрі Києва. Про це стало відомо із офіційної  сторінки інвесторів у Facebook.

Сьогодні мітингувальники звернулися до президента Володимира Зеленського із закликом почути їхні вимоги.

Безстроковий протест інвесторів банку #Аркада продовжується!Закликаємо Президента Зеленського, Офіс Президента України…

Опубліковано Всі недобудови Банк "Аркада" Понеділок, 13 липня 2020 р.

Учора – 12 липня – протестувальники провели  зустріч інвесторів ЖК «Патріотика на озерах» біля наметового містечка під КМДА. Інвестор банку, активістка Юлія Наметових заявила: «Через багаточисельні судові засідання, на які ходили інвестори «Озер», більшість інвесторів втратили надію, але ми є і сподіваюсь, наша кількість буде зростати з кожним днем у боротьбі за наші інвестиції!».

Минулого тижня у пабліку також повідомлялось, що інвестори банку «Аркада» отримують систематичні погрози. В тому числі, як вони заявляють, від представника ГО «Екопарк Осокорки». Протестуючі в наметовому містечку заявили і про інциденти, спрямовані на залякування.

«Три молодих людини спортивної статури відвідали наметове містечко під КМДА, розпитували інвесторів про журналах чергувань і сказали, що «в нашій країні можна опинитися в лісі довічно». Потім ці чоловіки підійшли до своїх 4 колег, які сиділи поруч за столиками, і спілкувалися з поліцією. Тобто, в загальному ця угруповання складалося з 7 осіб», – уточнюють мітингувальники.

Інвестори банку "Аркада" отримують погрози та залякування Представники ГО "Екопарк Осокорки" заявляють , що саме їх…

Опубліковано Всі недобудови Банк "Аркада" Четвер, 9 липня 2020 р.

Нагадаємо,  3 липня мер Києва Віталій  Кличко закликав правоохоронців рослідувати будівництва банку «Аркада».

6 липня протести набрали нових обертів.  Вони виникли через недобудовані 40 будинків, у результаті чого 12,5 тисяч інвесторів не можуть отримати свої квартири.

Фото: facebook