У Києві інвестори житлових комплексів банку "Аркада" проводять масштабну акцію протесту біля Офісу Президента.

Під стінами Офісу Президента зібрались десятки людей, паралельно триває автомітинг вкладників на вулиці Хрещатик, судячи з фото оприлюднені Фейсбук-групою ArkadaNedobudovi.

Серед основних вимог протестуючих:

  • спонукати вище керівництво держави вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва всіх будинків без доплат з боку інвесторів;
  • вести в експлуатацію будинків високого ступеня готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15) до початку опалювального сезону цього року;
  • оголосити результати аудиту, проведеного «Київміськбудом»;
  • оголосити нового управителя фондами фінансування будівництва і нового забудовника.

Kyiv Media

Kyiv Media

Нагадаємо, минулого тижня вкладники банку проводили акцію на Хрещатику, повністю перекривши проїзд вулицею на весь день. Сьогодні вкладники також перекривати Хрещатик. Про це повідомляють в Facebook.

Аркада перекриває дорогу

Опубліковано Yan Dobronosov Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Так, учасники протесту чекають Віталія Кличка, а водії тим часом не можуть проїхати – змушені розвертатися назад.

“Співробітники патрульної поліції вже перекрили дорогу”, – йдеться в повідомленні.

Банк “Аркада” зупинив будівництво трьох житлових масивів у Києві (“Патріотика”, “Еврика”, “Патріотика на озерах”), у спорудження квартир в яких вклали кошти понад 12 тис. громадян; ідеться про майже 40 багатоповерхових житлових будинків. Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, компанія “Київміськбуд” закінчить проведення аудиту житлових комплексів “Еврика”, “Патріотика” та “Патріотика на озерах” в кінці листопаду. Попепередньо на добудову трьох проблемних об’єктів збанкрутілого банку «Аркада» потрібно близько 6,8 мільярда гривень, повідомляв сайт «Київміськбуду».

Фото: ArkadaNedobudovi