Мітингарі планують обійти увесь урядовий квартал.

У центрі Києва сьогодні, 2 квітня, мітингують інвестори збанкрутілого банку «Аркада». Відео з мітингу опублікувала Facebook-сторінка «Всі недобудови банк «Аркада».

Учасники сьогоднішньої акції планують обійти декілька установ в урядовому кварталі міста і провести під ними короткі мітинги; зокрема, під Кабінетом міністрів, Офісом президента, Міністерством внутрішніх справ, Національним банком України.

Крім того, о 11:30-11:50 мітингарі анонсували перекриття руху по вулиці Грушевського. Станом на 11:30 вони мітингують під Нацбанком.

Серед вимог учасників акції — підписання меморандуму про «взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада» в строк до 3 років без жодних доплат».  В подальшому мітингарі вимагають сприяння у реалізації такого меморандуму, фінансової допомоги від держави.

Зауважимо також, що в держбюджет-2021 були закладені кошти на держгарантії компаніям, що візьмуться закінчити ці будівництва. При цьому завершити будівництво комплексів «Еврика», «Патріотика» і «Патріотика на озерах» збирається будівельна компанія Stolitsa Group Влади Молчанової.

Як ми повідомляли, більше половини вкладників «Аркади» звернулися за реструктуризацією кредитів.

Фото: скріншот