Кошти планують залучати за рахунок забудови території, де мешканці Осокорків хочуть створити екопарк.

Інвестори збанкрутілого банку «Аркада» вимагають від держави, аби їхнє житло було добудоване впродовж найближчих 3-х років. Про це в ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» заявив один з інвесторів, Віталій Щербаков.

За його словами, для цього необхідно, аби держава допомогла з фінансуванням.

«Дефіцит бюджету на сьогодні складає 3,5 мільярдів гривень. І на сьогодні це фактично наша основна вимога до держави – допомогти з фінансуванням, ми просимо поворотну допомогу у вигляді пільгового кредитування, або викупу квадратних метрів (…) ми наполягаємо на тому, що житло має бути добудовано за 3 роки» — сказавн він.

Також Щербаков вважає, що держава має допомогти компанії Stolitsa Group, яка буде добудовувати ЖК «Аркада», бо «вона тільки виграє від цього».

Як ми повідомляли, добудовувати ЖК «Аркади» буде Stolitsa Group спонсорки «Батьківщини» Владислави Молчанової в основному за кошти від продажу квартир в ЖК «Патріотика на озерах», який планують звести на 176 гектарах парку на Осокорках. Природоохоронців, які виступають за створення ландшафтного парку (петицію за це підписало 11 тисяч киян), Stolitsa Group публічно називає «псевдоактивістами» і заявляє, що «справжня громада — це ми»: забудовник уже почав кампанію в ЗМІ та серед інвесторів.

Тим часом, прокуратура завершила розслідування стосовно екс-президента «Аркади» Паливоди про розкрадання 72 мільйонів.

Фото: Фейсбук