Цьогоріч компанія Stolitsa Group отримала державні кредитні гарантії на добудову цих ЖК.

Компанія Stolitsa Group Владислави Молчанової, найімовірніше, буде добудовувати житлові комплекси збанкрутілого банку «Аркада» — невдовзі має бути підписано меморандум з власниками квартир. Про це йдеться на Facebook-сторінці спільноти «Всі недобудови Банк «Аркада».

Нині є 2 версії документу, з різними коригуваннями, що були внесені на побажання інвесторів. Stolitsa Group начебто погодилася на більшість із них.

«Об’єднаним Активом було внесено коригування в УСІ дискусійні пункти, що турбували усіх інвесторів. Сподіваємось, що всі правки інвесторів будуть прийняті компанією Stolitsa Group та іншими сторонами Меморандуму. Попередньо розраховуємо на підписання Меморандуму після прийняття Господарським судом міста Києва рішення про зміну управителя ФФБ «Еврика» — йдеться у тексті публікації.

Нещодавно ми повідомляли, що новий держбюджет передбачає гарантії по кредитах для забудовників ЖК «Аркади» та «Укрбуду». Також, окрім Stolitsa Group, на добудову об’єктів «Аркади» претендували компанії забудовника Вадима Столара.

Сьогодні ми писали про те, що в мережі невідомі продають 40 соток в парку «Совки» за 17 мільйонів гривень.

Фото: фейсбук