Поки правоохоронці розбираються в скандальному інстаграмному "романі" двох неповнолітніх, мама Мілани Маханець дає інтерв'ю телеканалам.

Про домашнє насильство мама дівчинки – Дар’я Маханець – розповіла у програмі “Зірковий шлях“.

Так, поки поліція розслідує справу, кваліфіковану як “поширення дитячої порнографії”, мама 8-річної Мілани досі заявляє, що не бачить нічого поганого діях її малолітньої доньки. Мама навіть вона веде всі акаунти Мілани в соцмережах та допомагає розвивати дитині “власний бренд”.

Це дуже дитячї, це не дорослі стосунки“, – запевняє Дар’я Маханець.

Те, що Мілана не ходила до школи, мама дівчинки пояснює тим, що дитина нібито дуже популярна і сім’я не знайшла відповідного навчального закладу. Тож організувала навчання вдома.

Вона зовсім не відстає в розвитку від однолітків. А затримка мовного розвитку – це наслідок того, що Мілана була свідком домашнього насильства! У нас у п’ять років дитина не могла скласти речення, говорила по складах. Коли ми пішли від мого чоловіка, нам просто нікуди було йти. У мене не було ні роботи, ні грошей. І тоді соцслужби нами чомусь не цікавилися“, – обурюється Дар’я.

Запитання журналістів – чи бив колишній чоловік Дар’ю – жінка коментувати відмовилася.

Що стосується 13-річного блогера Паші Пая, з яким у Мілани розгортався віртуальний роман, то ні він, ні його батьки з пресою не спілкуються зовсім. Зараз вони обірвали всі контакти з дівчинкою та її мамою. Родина Паші Пая також була на допиті у поліції.

Раніше у ЗМІ була інформація про те, що батько 8-річної блогерки – Олександр Маханець – був шокований, коли дізнався про скандал довкола його дитини. Говорити про колишню дружину він навізріз відмовився.

Зазначимо, нещодавно сторінка Міли Маханець в Instagram була видалена. Однак на сьогодні вона знову активна.

Раніше соцмережа LIKEE заблокувала аккаунти блогерів 13-річного Паші Пая та 8-річної Мілани Маханець через контент, який поширювався з їхніх сторінок. А почалося з того що публікацію про Мілану та Пашу у соцмережі одного з київських сайтів видалив Facebook, розпізнавши її як “поширення дитячої порнографії”.

Фото: скріншот