11 січня з 8 ранку інспектори благоустрою внесли близько 500 приписів та склали до 80 адмінпротоколів за несвоєчасне звільнення міста від наслідків опадів.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Зима для інспекції – зазвичай період посиленого контролю за снігоприбиранням. Коли починаються потужні опади, вже з 8:00 інспектори в буквальному сенсі «на ногах». Долають за день інколи десятки кілометрів, обходять свої сектори, яких у Києві близько ста, фіксують, як триває прибирання снігу. За сьогодні внесли близько 500 приписів та склали майже 80 адміністративних протоколів за неякісне снігоприбирання», – прокоментував Ткаченко.

Він додав, що особлива увага інспекторів прикута до об’єктів соціальної інфраструктури: зупинок громадського транспорту, виходів із метро, шкіл та садочків, закладів харчування та торгівлі.

«Найближчими днями утримається морозна погода, тож можливе утворення бурульок на дахах. Поставив завдання інспекції – уважно контролювати прибирання накрижень, бо це може бути надзвичайно травматично для перехожих. За відсутність сигнальної стрічки, що огороджує небезпечну ділянку – також передбачений штраф. Для підприємців – до 1700 грн», – сказав директор Департаменту міського благоустрою.

Як ми писали, в період снігопадів інспектори благоустрою працюють в посиленому режимі — вони перевіряють та контролюють своєчасне очищення балансоутримувачами усіх форм власності своїх територій.

Виявивши несвоєчасне прибирання снігу та накриження — інспектори благоустрою виносять приписи та складають протоколи за ст. 152 КУпАП про адміністративні правопорушення.

Кожен протокол передбачає штраф до 1700 грн.

Нагадаємо, столицю від снігу прибирають більше 4 тисяч комунальників. Також працює 345 одиниць спецтехніки. Серед них 121 одиниця – для очищення тротуарів і велодоріжок.

Фото: КМДА