Власницю авто попередили, що місце «заброньоване» приватною компанією, і що паркуватися тут не можна. Жінка проігнорувала вимогу, а пізніше з'ясувала, що її авто пошкодили.

Інспекція з паркування направила своїх інспекторів на парковку, на яку поскаржилася одна з столичних водійок. Жінка розповіла, що з коліс її автомобіля невідомі повикручували золотники після того, як вона припаркувалася на «заброньованому» місці, йшлося в сюжеті програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Автомобілістка розповіла, що в паркувальній зоні А1227 на Великій Васильківській невідома жінка намагалася не дати їй поставити машину, бо, мовляв, місця були «зайняті компанією «Ковальська». Жінка проігнорувала вимогу, а надвечір з’ясувала, що в її автомобілі з коліс викручені золотники — на щастя, обійшлося без аварії.

В інспекції з паркування повідомили, що направили своїх інспекторів на цей майданчик.

«Ми знайомі з ситуацією (…) сьогодні інспекція з паркування відправила своїх інспекторів на рейд саме цього паркувального місця, спільно з муніципалами. Відпрацьовуємо і намагаємося зрозуміти взагалі ситуацію: які бронювання, про що мова? (…) Ні про яке бронювання місць фішками, позначками мова йти не може», — розповіла заступниця начальника інспекції з паркування Аліна Ярош.

В інспекції не виключають, що на цьому паркувальному майданчику працюють так звані «чорні» паркувальники-нелегали і закликають киян не платити таким особам за їхні послуги. Скаржитися на таких паркувальників можна на 102 або на лінію 1551. Також в інспекції нагадують, що водіям, які платитимуть паркувальникам-нелегалам, також загрожує штраф.

Також Ярош зазначила, що на деяких парковках у Києві нелегали продовжують псувати нові паркувальні таблички. В більшості місць їх вже відновили.

Нагадаємо, на Великій Васильківській хтось схожим чином «бронює» паркувальні місця за допомогою роздруківок.

Фото: Фейсбук