Вагон відмивали чотири жінки, за ними в цей час спостерігали чиновники УЗ та міністр Криклій.

Данському журналісту Йоганнесу Андерсену, який на початку місяця розкритикував «Укрзалізницю» за немиті вікна вагонів, влаштували показове миття вікон в поїзді. Світлину з «заходу» чоловік виклав у своєму Facebook.

Судячи з фото, данцю дали подивитися, як працівниці УЗ шваброю відмивають вікна у вагоні одного з поїздів.

«Хотілося б продовжити діалог з УЗ, але я все ще чекаю відповідей на свої запитання» — написав він.

Водночас, деякі ЗМІ повідомляють, що на миття вікон, крім журналіста, покликали керівника пасажирського напрямку УЗ Олександра Перцовського і міністра інфраструктури Владислава Криклія. Останній кілька тижнів тому звинуватив Андерсена у «хайпі».

Поки тривало миття, Андерсен начебто пропонував чиновникам конкретні плани на поліпшення стану залізниці: зокрема, виділити 20% дорожнього фонду з проекту «Велике будівництво» на розвиток залізничної інфраструктури. Однак чиновники на це начебто відповідали без жодної конкретики.

«Хоча у мене була конкретна пропозиція: докупити «головки» до поїздів Хюндай. Але Перцовський сказав, що це занадто дорого. А як інакше? Для реформи потрібна політична воля на вищому рівні, навіть вище міністра інфраструктури. У залізницю держава повинна вкладати гроші», – наводять ЗМІ слова данця.

Після цього перед ним показово вимили вагон поїзда чотири співробітниці УЗ. За словами Андерсена, міністр Криклій залишився незадоволеним результатами миття.

«Цей акт показового прибирання був заздалегідь запланований. Цікавий момент: вагон мила бригада з чотирьох жінок середнього віку. Це традиційно для країн СНД: жінки несуть на собі тягар важкої фізичної праці. Вони прийшли зі спецшвабрами і помили переді мною один вагон поїзда вручну (…) Міністр провів рукою по жовтій смузі на вагоні — вона так до кінця і не відмилася. Вагон навіть після прибирання залишається брудним. Криклій сказав, що треба поміняти технологію миття, відчитував підлеглих», – розповів Андерсен.

Також для данця провели екскурсію по вагону, який заздалегідь помили в тому числі і всередині. Однак сам вагон був новим.

«Такі вагони набагато легше чистити, ніж 90% вагонів в Україні», — вважає Андерсен.

Нагадаємо, у своєму пості про брудні вікна в вагонах УЗ Андерсен нарікав на те, що в Україні «пасажирські залізничні послуги збиткові, але все одно вимагають дуже високу ціну». Рівень сервісу на залізниці, на його думку, говорить про те, що «держава не поважає людей».

Як ми повідомляли, УЗ відновлює сполучення Києва із Буковиною.

Фото: Фейсбук