Раніше її критикували в УГКЦ та дипломатичному корпусі.

Намір Ватикану влаштувати показове примирення росіянки та українки під час Хресної ходи скоріше “завдасть болю”, ніж об’єднає. Про це у своєму Фейсбуці написав єпископ Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Віталій Кривицький.

Сам у собі жест примирення є добрим, але деталі обставин можуть бути не зрозумілими ззовні конфлікту, бо є неоднозначними. З цього й виникає такий сильний резонанс” — вказав він.

Кривицький зазначив, що сподівається на те, що організатори внесуть зміни до цього сценарію Хресної ходи.

Я також переконаний, що зробив від себе все можливе, щоб не сказати зайвого слова засудження в сторону тих, хто не до кінця зважив всі обставини. Помилився, намагаючись прикласти свої зусилля для того, щоб зупинити війну. Я щиро сподіваюся, що у організаторів буде ще можливість виправити сценарій Хресної Дороги та уникнути подальших суперечок на цю тему“, – йдеться у дописі єпископа Кривицького.

Нагадаємо, Ватикан запропонував, аби у Страсну пʼятницю, 15 квітня, під час Хресної дороги в Римі українка та росіянка разом тримали хрест. Ідею вже розкритикували посол України у Ватикані Андрій Юраш та глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Фото: Фейсбук