Протягом суботи та неділі на порушників склали майже сотню адмінпротоколів.

Протягом неділі, 22 листопада співробітники Держпродспоживслужби склали 44 адмінпротоколи на різні столиіні заклади за порушення правил карантину. Про це повідомляє Facebook-сторінка відомства.

Порушення фіксували в ТРЦ, ресторанах та піцеріях.

«Було виявлено та зачинено розважальні заклади «Brugge» за адресою: вулиця Маршала Конєва 8, «Bestie»: вулиця Євгена Коновальця, 44, «Villa Riviera» за адресою: вулиця Дніпровська набережна 14 Д, «Mister Cat» за адресою: Оболонський проспект, 26. Усі вони працювали. Було складено протоколи» — йдеться у повідомленні відомства.

При цьому щодо керівництва декількох закладів поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних норм.

В суботу, 21 листопада порушення фіксували в торгово-розважальних центрах «Меридіан» і «Піраміда». Також співробітники Держпродспоживслужби виявили порушення у дитячому театрі-студії «Колесико» на Андріївському узвозі. Всього перевірили 1603 суб’єкти господарювання.

«Найбільше порушень виявлено у сфері торговельного обслуговування населення (промислові товари) та приймання відвідувачів у закладах громадського харчування… безпосередньо працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві складено 20 протоколів, спільно з представниками Головного управління Національної поліції України в м. Києві – 25. Найбільше порушень встановлено в Оболонському 8 протоколів, Солом’янському та Деснянському – по 7 протоколів і Дніпровському (6 – протоколів) районах» — йдеться у повідомленні.

За пудсумками вихідних у Держспоживслужбі кажуть, що більшість перевірених закладів дотримуються обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні. Проте ряд елітних розважальних центрів відверто ігнорують заборону щодо приймання відвідувачів.

Фото: фейсбук ДСНС