Раніше Євгенія Гапчинська не розповідала, як пережила початок повномасштабної війни.

Українська художниця Євгенія Гапчинська опублікувала пост в Фейсбуці, в якому розповіла, як пережила початок повномасштабної війни з росією.

Гапчинська повідомила, що її чоловік, художник Дмитро Гапчинський, від початку російського вторгнення служить у ЗСУ. А вона із маленьким чотирирічним сином повернулася до Києва, адже її дім у Макарівському районі на Київщині був окупований росіянами і залишився побитим і розграбованим.

Вона також поділилася новою картиною “Я безстрашна”, на якій маленька дівчинка у вінку протистоїть навалі тигрів і захищає казкового єдинорога.

«Ніколи про себе нічого не писала раніше. Для всіх, кого цікавить, де я і як я зараз живу.Мені скоро 48 років. Маю дорослу доньку і 4-річного сина. Мій чоловік у ЗСУ з 24 лютого. Мій дім розташований у Макарівському районі, біля Києва. Дім був окупований росіянами, він побитий і розграбований. Зараз я в Києві. Відплакала, відрізала волосся. Бережу сина, молюсь за чоловіка. Богу дякую, що жива. Почала працювати», — написала Гапчинська.

Раніше Гапчинська повідомила, що у Києві знову відчинила двері її галерея.

Фото: Фейсбук