А керівництво «Укрпошти» почало голосування у Facebook, щоб вирішити питання.

Компанія «Укрпошта» анонсувала випуск кількох серій нових марок, одна з яких присвячена українській армії і показує її нову форму. Запуск серії мав відбутися 23 лютого, але категорично проти цього виступило Міністерство оборони.

Як повідомив у своєму Facebook гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський, запуск серії навмисне призначили на 23 лютого з двох причин. Перша — це «тонкий тролінг сусідів» (мається на увазі держава-агресор РФ, де у цей день досі відзначають День захисника вітчизни), друга — суто рекламна, для більшого розголосу в медіа.

«Експеримент вдався на 100%. Тролінг на жаль зрозуміли не всі ;( Сьогодні мені вже закидали купу постів, що зрадник, що я підігрую Росії, що я мега зелений і т.п» — написав Смілянський.

Жарту «Укрпошти» не зрозуміли і в Міноборони — відомство виступило з офіційною позицією, мовляв, така дата є недоречною. В МОУ трактували такий хід зовсім навпаки, ніж це планували автори проекту.

«Укрпошта» анонсувала презентацію та погашення вищезазначених поштових марок 23 лютого, датою, що асоціюється зі злочинним комуністичним режимом та днем захисника держави-агресора Російської Федерації. Це рішення керівництва «Укрпошти» не погоджувалося з Міноборони та Збройними Силами України. У оборонному відомстві дотримуються думки, що «23 лютого» пов’язане з кривавим терором початку 20 століття та сучасною агресією РФ проти України» — йдеться у повідомленні міністерства.

Чим закінчиться конфлікт, стане відомо пізніше — Смілянський у Facebook почав голосування між користувачами, які начебто і визначать, чи перенесуть дату презентації марок, чи залишать на 23 лютого.

А нещодавно у мережі показали фото вантажівки «Укрпошти» з лисою гумою.

Фото: Фейсбук