Правопорушники незаконно позбавили волі киянина, щоб отримати його квартиру. Ймовірно, злочинці причетні до ще одного подібного злочину.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Поліції Києва.

Співробітники Шевченківського управління поліції за сприяння працівників Головного управління Національної поліції України у Запорізькій та Миколаївській областях та за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва, затримали групу зловмисників: щоб заволодіти квартирою в столиці, правопорушники незаконно позбавили волі киянина.

Андрій Крищенко, начальник поліції Києва, розповів, що потерпілий перебував у списках зниклих безвісти осіб із 2017 року.

«Ми отримали оперативну інформацію про місце перебування розшукуваного в Миколаєві. Під час слідчих дій у помешканні зловмисників правоохоронці виявили 52-річного потерпілого, а також 49-річного киянина, якого, ймовірно, також насильно утримували в будинку. Трьох правопорушників затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це – уродженці Миколаївщини та Запоріжжя 1958, 1974, 1969 років народження», – повідомив Андрій Крищенко.

Усіх фігурантів справи доставили до Шевченківського управління столичної поліції для проведення слідчих дій та встановлені ролі кожного.

Наразі слідчі готують зловмисникам оголошення про підозру.

«У ході невідкладних слідчих дій до нас звернулася ще одна громадянка, яка повідомила, що ці ж люди шахрайським шляхом заволоділи її помешканням, а саму жінку поселили в приватний будинок одного із сіл Миколаївської області. Наразі ми перевіряємо причетність злочинної групи до цієї шахрайської схеми та до аналогічних здочинів на території України», – додав начальник поліції Києва.

Слідчі районного управління поліції розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото: фейсбук