За словами жінки, їй складно говорити на цю тему з власними дітьми.

Хореограф Ілона Гвоздьова, переможниця шоу «Танці з зірками» вибачилася перед членами ЛГБТ-спільноти, яких раніше назвала «психічно хворими». Гвоздьова поянсила свої слова в ефірі програми «Україна».

Цього разу Гвоздьова назвала спільноту ЛГБТ «новим віянням» та пояснила свої попередні висловлювання тим, що поки не знає, як розповісти дітям про сексуальні меншини.

«Я не хотіла образити це нове віяння. Це не діагноз, не хвороба — я могла неправильно висловитися. Але для нашої родини така свобода прояву сексуальної орієнтації не є нормальною (…) Але я не знаю, як я правильними словами поясню дітям, що це норма. І якщо ти відчуваєш себе хлопчиком або дівчинкою, хоча фізіологічно таким не є… Не знаю, зараз я не можу цього уявити» — розповіла Гвоздьова.

Хореограф підкреслила, що не хоче ображати представників ЛГБТ, до того ж із багатьма з них вона начебто знайома через роботу.

Відмітимо, у серпні в інтерв’ю Гвоздьова назвала геїв «психічно нездоровими людьми», у яких в дитинстві «100% була травма, пов’язана або з матір’ю, або з першою жінкою». З її слів, зараз бути геєм «модно і престижно».

Нещодавно футболіст «Динамо» висловився проти ЛГБТ в дусі російської пропаганди.

Фото: Фейсбук