Жінка розповіла про специфіку держслужби в Україні і похвалилася, що вже має справний вібратор.

Радниця голови Центральної виборчої комісії Анжеліка Єременко повідомила, що була змушена звільнитися з посади через реакцію громадськості на її пост в блозі про зламаний вібратор. Жінці почали надсилати погрози та образи у соцмережах, повідомила вона на своїй сторінці у Facebook.

28 лютого Єременко написала пост у своєму особистому блозі, який вона веде під псевдо Bad Mama. В ньому вона розповіла про те, що на День всіх закоханих бойфренд подарував їй вібратор, який майже одразу зламався, і який довелося здавати у сервісний центр.

«…мораль історії така: купуйте вібратори в нормальних магазах… інакше оргазмів вам не бачити, як мені» — підсумувала свій пост Єременко.

Учора, 4 березня, Єременко в цьому ж блозі повідомила, що звільнилася з ЦВК.

«Привіт, я Бед Мама, я опублікувала пост у своєму блозі під псевдонімом про вібратор і через кілька годин мені написали, що я нікчема. «Засунь собі його в сраку» «Почисти пори, потвора» «Докотилася, подаруйте їй бика» — почала свій допис Єременко, вочевидь, перераховуючи деякі коментарі, що отримала на свою адресу.

Жінка зауважила, що секс — тема, яку вона висвітлює не лише у блозі.

«Мені 30 років, у мене є дитина, я 6 років веду цей блог, в моїй книзі приблизно 25 сторінок присвячені темі сексу і питання, чому наше суспільство жінку, яка відкрито говорить про свої бажання, називає шльондрою» — продовжує вона.

На думку Єременко, причиною такого цькування є те, як суспільство звикло сприймати роботу держслужбовця в Україні. Також вона невдоволена реакцією «низькопробних ЗМІ, заголовки в яких тримаються 2 дні».

«Я не можу говорити про секс, не можу піднімати гострі теми, тому що портрет держслужбовця повинен бути зовсім іншим… реальність поки така, що держслужба не потребує нових людей. Не тому, що вона не приймає на роботу людей з рожевим волоссям, або тому, що вони в минулому малювали фалоси на особистій виставці картин. Ні, саме суспільство в своїй більшості не готове до того, що людина має право бути собою, навіть якщо він працює на державу. Особливо якщо це так» — пише Єременко.

Наприкінці жінка повідомляє, що звільнилася з ЦВК, бо хоче «бути відкритою і жартувати над тим, над чим хоче», а також радіє з того, що їй вже прислали новий, справний вібратор. Зауважимо, що Єременко не уточнює, які очікування мала від громадськості та українських ЗМІ, публікуючи свій пост.

Фото: Фейсбук