Гроші на будівництво взяті у кредит.

На території інноваційного парку Unit.City в Києві (Дорогожицька, 3, колишній мотоциклетний завод) збудують другий корпус Новопечерської школи. Кошти на її зведення виділив Чорноморський банк торгівлі та розвитку, повідомляє Facebook-сторінка фінустанови.

Банк виділив кредит у 10 мільйонів євро терміном на дев’ять років, який дозволить школі збільшити кількість учнів з 500 до 1200. Нова будівля буде споруджена у житловому кварталі Unit.City.

«Ми знаємо, що нові шкільні приміщення користуються великим попитом, і вони відіграватимуть важливу роль у розвитку людського капіталу в Україні на багато років вперед», — прокоментував Дмитро Панкін, президент банку.

Представники школи кажуть, що учні в новому корпусі будуть спеціалізуватися на вивченні ІТ та інших новітніх технологій.

«Нова школа буде розташована на території UNIT.City і матиме спеціалізацію у STEM та ІТ, саме тих сферах, які найбільше зростатимуть у майбутньому. Це безперечно буде найінноваційніша українська школа, яка працюватиме на розвиток потенціалу наших дітей та нашої країни», — повідомила Зоя Литвин, засновниця Новопечерської школи та дружина Василя Хмельницького, засновника Unit.City.

Зауважимо, що це не перший кредит, який цьогоріч взяли в Unit.City: влітку цього року Європейський інвестиційний банк повідомив, що надасть парку кредит на 50 мільйонів євро на будівництво нових приміщень. А в вересні в Unit.City ще й знайшли нвоого співінвестора і збираються набудувати кампусів на 70 мільйонів доларів.

Новопечерська школа була введена в експлуатацію в 2014 році, її головний корпус нині знаходиться за адресою Михайла Драгомирова, 9Б (район Новопечерські Липки). Вартість навчання у цій школі станом на 2020 рік складає від 11 до майже 14 тисяч доларів на рік.

Сьогодні ми писали про те, що у профтехосвіті Києва скоротили кількість напрямів та спеціалізацій.

Фото: фейсбук