Завод було продано на аукціоні 27 жовтня.

Бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що є співінвестором придбання Першого київського машинобудівного заводу («Більшовика»). Територію заводу буде перебудовано — йдеться у коментарі прес-служби UFuture Хмельницького «Економічній правді».

Разом із Хмельницьким співвласником активів заводу став власник компанії «А-Девелопмент» Олексій Баранов.

«Консорціум інвесторів, серед яких власник «А-Девелопмент» Олексій Баранов та компанія UDP під управлінням Андрія Іванова, сьогодні придбав Перший київський машинобудівний завод (колишній «Більшовика») на аукціоні Фонду держмайна», – йдеться у повідомленні.

«Як акціонер UDP я вітаю партнерів із перемогою на відкритому аукціоні… У Києві з’явиться інноваційна та комфортна для городян інфраструктура у центрі міста, ефективний власник та мільярдні інвестиції, нові робочі місця та перспектива розвитку», – заявив бізнесмен.

Він додав, що прихід приватних інвесторів на «занедбані підприємства», «може вивести економіку на новий рівень».

Як повідомив глава уряду Денис Шмигаль, держава отримає від продажу заводу «Більшовик» майже 2 млрд грн. Це ціна продажу на аукціоні — 1,43 млрд грн і ще приблизно 400 млн грн інвестор виплатить за податковими боргами.

«Приватизація цього активу сприятиме створенню сотень нових робочих місць, а також додатковим мільярдам гривень інвестицій в економіку країни та міста. Приватизація нестратегічних державних підприємств — це також найкращий запобіжник корупції» — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, 27 жовтня АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») продали на аукціоні за 1,429 млрд грн.

У торгах АТ «ПКМЗ» переміг ТОВ «Дженерал Комерс». Компанія зареєстрована у Києві, статутний капітал становить 4 тисячі грн. За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. Вона начебто пов’язана з групою UFuture Василя Хмельницького та Андрія Іванова.

Тепер «Дженерал комерс» має 10 днів на підписання договору, а також 30 днів для сплати суми та отримання схвалення Антимонопольного комітету. Після цього 100% акцій перейдуть на рахунок покупця.

Фото: Фейсбук