У лікарню від потрапив зранку наступного дня після інциденту в Києві.

Про це повідомив депутат Київради від “Європейської Солідарності” Олександр Погребиський.

На своїй Facebook-сторінці він опублікував відео моменту спілкування народного депутата Миколи Величковича із медиками Козелецької районної лікарні Чернігівської області. Лікарня знаходиться від Києва майже за 2 години їзди автомобілем.

У лікарні депутату підтвердили, що до них о 6:00 ранку 25 серпня поступив Пустовгар Ілля Петрович 1999 року народження з діагнозом “алкогольна інтоксикація”.

Ілля Пустовгар – це той самий чоловічок, що реалізував провокацію влади проти Петра Порошенка. 25-го серпня після 01:00 ночі він знаходився у Печерському управлінні поліції“, – розповів Олександр Погребиський.

Депутат зауважив, що разом із побратимами в той час перебував під відділком і поліція не відпускала хлопця, якого затримала одразу після нападу на Петра Порошенка пообіді 24 серпня.

25-го серпня о 6:00 ранку він опинився в реанімації Козелецької районної лікарні з алкогольною інтоксикацією… Цікаво, а що робили поліцейські з паном Іллею весь цей час?“, – поцікавився депутат Київради.

Раніше ЗМІ повідомляли, що за облиття Петра Порошенка зеленкою хлопцеві заплатити 800 доларів. Хто замовив напад  – невідомо.

Тим часом інший депутат Київради розповів, що у Петра Порошенка опіки очей внаслідок облиття його зеленкою.

Фото: Телеграм