Актор попросив своїх фоловерів допомогти йому зібрати фотографії України.

Американський актор і режисер Джозеф Гордон-Левітт попросив користувачів надсилати йому красиві фотографії України. Вони потрібні для нового проекту You Have to See Ukraine. Про це він написав в Facebook.

«Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проекту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть декілька фотографій, які ви зробили десь в країні, і додайте їх в проект», – написав Гордон-Левітт.

Фотографії або відео можна завантажувати на сайт hitRECord. Для проекту також шукають  авторів, які зможуть розповісти про свій досвід поїздки в Україну, і актори озвучки, які володіють англійською мовою. Їм потрібно буде записати повідомлення із закликом відвідати країну.

Пост актор опублікував вчора, проте наразі на сайті вже понад сотні знімків з різних міст України.

Проте на сайті з’явилися й «креативщики», які публікували рекламу торгових мереж або фото президента замість проханих краєвидів.

До слова, hitRECord – це креативна медіа-платформа, заснована в 2004 році Джозефом Гордоном-Левіттом. Компанія використовує різні медіа-матеріали, надані користувачами, для виробництва короткометражок, книг і DVD.

Нагадаємо, столична бібліотека збирає рідкісні фото Києва для безкоштовної реставрації.

Фото: unsplash