Наразі тривають відновлювальні роботи.

Шевченківський райсуд Києва втратив доступ до своїх електронних систем, також зафіксовані проблеми в роботі системи державних закупівель Prozorro

Про проблеми в роботі Шевченківський райсуд столиці повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Повідомляємо, що 17 січня доступ до електронної пошти суду, офіційного веб-сайту суду на порталі “Судова влада”, підсистеми “Електронний суд”, функціоналу автоматизованої системи документообігу суду (в частині направлення рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень, обміну вхідною та вихідною кореспонденцією) припинено з незалежних від суду причин“, – йдеться в повідомленні.

Зараз тривають відновлювальні роботи. Фахівці Державної судової адміністрації у співпраці з органами з протидії кіберзлочинності вживають заходів щодо обмеження шкоди для критичних систем і зберігання даних.

Крім того, стало відом про кібератаку на систему державних закупівель Prozorro.

Атака на Prozorro Infobox не вплинула на роботу системи закупівель Prozorro. Сьогодні о 08:00 на сторінці форуму Prozorro Infobox з’явилося повідомлення, аналогічне тим, що були використані під час кібератаки на інші державні сайти 14 Січня. Сторінка відключена, а фахівці проводять розслідування і працюють над оперативним відновленням роботи форуму”, – йдеться в заяві Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 січня хакери здійснили глобальну атаку на сайти Кабінету міністрів та окремих міністерств та сайт держпослуг «Дія».

Фото: unsplash